ליווי ייעוץ וייצוג בתחום הנדל”ן והתחדשות עירונית

מניסיוננו, אנו מכירים את הלבטים והאתגרים העומדים בפניכם, לפני ביצוע עסקת מקרקעין, בין אם זו רכישת דירה מקבלן, רכישת או מכירת דירה יד שניה, רכישת או מכירת מגרש או נכס מניב אחר, בין אם זו עסקת קומבינציה ובין אם זו התקשרות עם יזם בפרויקט התחדשות עירונית (תמ”א 38/1 – חיזוק עיבוי והרחבה, תמ”א 38/2 ותיקוניה – הריסה ובניה, פרויקטים של פינוי בינוי).

אנו גם מכירים את הקשיים העומדים בפניכם במיוחד (אך לא רק) בפרויקטים של התחדשות עירונית, לרבות בהיבטים של גיבוש העסקה הנכונה, גיבוש הסכמת הדיירים ו/או צדדים נוספים לעסקה, עמידה בלחצים מכל כיוון –  שותפים, דיירים, יזם ואחרים. ואנו כאן בשבילכם, כבר מהשלבים המוקדמים של כל עסקה, מלווים אתכם, מייעצים ומייצגים, במקצועיות, באופן אישי, זמין,  לאורך כל הדרך עד להשלמת העסקה בהצלחה.

לקוחות משרדנו מקבלים ליווי ייעוץ וייצוג כבר משלב היזום הראשוני של העסקה, תכנון המקרקעין ולאורך כל הדרך עד ביצועה והשלמתה ברישומים הנדרשים בכל עסקה ועסקה. אנו מעניקים ייעוץ וליווי ללקוחות בביצוע עסקאות נדל”ן, חוזי תשתיות ובנייה חוזית ובטיפול בעסקאות יזומות (טיפול ועריכה של חוזי בנייה, מכר ורכישה, חוזי חכירה, הסכמי שכירות, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, ניהול נכסים, הסכמי קומבינציה, חוזי קבלנות ועוד)  לרבות הפעולות הנלוות (פרצלציה, רישום בתים משותפים ועסקאות) וייצוג בבתי המשפט ובוררויות (בתביעות מקרקעין מורכבות, הליכי פינוי מקרקעין, הפקעות ופיצויי הפקעה, תביעות פיצויים בגין ירידת ערך מקרקעין ועוד).

לקביעת פגישת היכרות 

התקשרו עכשיו 03-6120890

או לחצו כאן להשארת פרטים ויצירת קשר

נגישות