ייעוץ ליווי וייצוג בהליכים מינהליים

למשרד להגנת הסביבה ישנן טענות כלפיך ו/או כנגד העסק שאתה מפעיל ?

קיבלת דרישה? צו? התראה? זומנת לשימוע? 

במסגרת ניהול העסקים השוטף, של עסק אשר יש לו ממשק עם הוראות דיני איכות הסביבה, אנו נתקלים באנשי המקצוע במשרד להגנת הסביבה, במחוזות השונים, אשר מפעם לפעם ובהתאם למאפייני העסק מבצעים ביקורות, מוציאים דוחות, מציבים דרישות, ובמקרים המתאימים אף מוציאים צווים מינהליים, התראות, הזמנות לשימוע ועוד. אנו נתקלים באנשי המקצוע במשרד להגנת הסביבה, במחוזות השונים, גם בשעת אירוע בעל השלכות סביבתיות.
מתוך ניסיון של יותר מ- 20 שנה בתחום המשפט הסביבתי, דיני איכות הסביבה, חשוב שנדגיש את חשיבות קבלת הליווי, הייעוץ והייצוג המשפטי המלא והנכון, צופה פני עתיד, באופן שוטף וכבר משלביו הראשוניים ביותר של כל הליך מינהלי הננקט בעניינו של העסק ו/או מי מטעמו, בוודאי מיד לכשמתקבל בידיכם צו מינהלי, התראה, הזמנה לשימוע אצל מנהל המחוז.
מדוע? פשוט מכיוון שזהו אות, סימן, להליכי אכיפה שבדרך. בהתנהלות נכונה, יתכן שההליך המינהלי יסתיים בלא כלום. אולם, יתכן שההליך המינהלי הינו רק פתיח לפתיחה בחקירה פלילית והגשת כתב אישום, או להליך של עיצום כספי, להליכים של הוצאת צווים מינהליים ושיפוטיים (למשל: צווי סגירה, צווי ניקוי, צווי פינוי רעלים ועוד) ועוד. משום כך, קביעת המטרות וגיבוש האסטרטגיה בשלב מוקדם ככל הניתן יש בו, בדרך כלל, כדי להוות גורם משמעותי על המשך ההליכים ותוצאותיהם.
עוה”ד אריה בדנר, אשר במשך 10 שנים (בשנים 2007-1998) שימש תובע חיצוני מטעם המשרד להגנת הסביבה, ליווה וייעץ בחקירות של גופי חקירה בעבירות איכות הסביבה והוביל בייצוג המשרד להגנת הסביבה בבתי המשפט הן בתיקים ‘רגילים’ והן בתיקים ‘מורכבים’, אשר בשנת 2008 “חצה את הקווים” ומלווה ומייעץ לתאגידים, מנהלים ובעלי תפקידים בהליכים השונים בתחום איכות הסביבה, החל מהשלב הראשוני המוקדם ביותר של ההליכים המינהליים, הנו בעל ניסיון של יותר מ- 20 שנה, מוניטין והצלחות, בליווי וייעוץ בתחום איכות הסביבה.
אנו מאמינים בראיה רחבה של צרכי הלקוח, ליווי ייעוץ וייצוג הלקוח לאורך כל הדרך, תוך תכנון וניהול אסטרטגי של הסיכונים המשפטיים סביבתיים בפניהם עומד הלקוח. משרדנו הנו בעל ניסיון רב מול הגורמים הרלוונטיים ופועל לצמצום ונטרול סיכונים במינימום זמן ומשאבים. השירותים המשפטיים שמשרדנו מעמיד ללקוחותיו, בתחום איכות הסביבה, הינם ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מתקדם בכל ההיבטים האזרחיים, המינהליים, המסחריים והפליליים הקשורים בנושאים הסביבתיים –  אוויר, אנרגיה, אסבסט, הדברה, חומרים מסוכנים, מיחזור, מים, ים וחופים, קרינה, קרקעות מזוהמות, ריח, רעש, שמורות טבע, תכנון, תעשיות, רישוי עסקים ותחומים נוספים.
‎‎‎

להתייעצות התקשרו עכשיו 03-6120890

מחוברים ל- WhatsApp? תוכלו גם לשלוח WhatsApp

או לחצו כאן ליצירת קשר

נגישות